3 Şubat 2024

Sıkça Sorulan Sorular

 

Yangın kapısı nedir?

Yangın kapısı yangının yayılmasını önler ve bir yapının farklı bölümleri arasında belirli bir süre için duman geçişini azaltır ve binadan güvenli bir şekilde çıkılmasını sağlar. Yangın kapısının yangın dayanımı derecesi yangına dayanıklılık süresini belirtir. Yangın kapısı binanın farklı bölmeleri arasında yangının yayılmasını önleyebilir.

Panellerde kullanılan çeliğin özellikleri nelerdir?

Panellerde kullanılan çeliğin korozyon direnci diğer panellere göre 4 kat daha fazladır. Bunun sebebi panel sacında kullanılan galfan kaplamadır.

NEDEN YANGIN KAPISI TAKTIRMALIYIM ?

Yangın anında yönümüzü daha rahat bulabilmemiz için bir takım önlemlere ihtiyacımız vardır. Bu önlemlerden en bilindik olanları da yangın merdiveni ve yangın kapısıdır. Yangın kapıları özellik olarak dumanı baskılayan ve alevlerin yayılmasını önleyen yapıya sahiptirler. Neden yangın kapısı sorusu için verilebilecek en iyi cevap yangının yayılmasını önlemek ve yönümüzü daha iyi bulabilmek için olabilir.

ÇİFT KANATLI KAPININ AVANTAJI NEDİR ?

Çift kanatlı yangın kapısı sayesinde sorunsuz bir şekilde insanlar tahliye edilebilir. Ses ve duman geçirmeyen özelliği sayesinde insanlar rahatlıkla yangın sırasında kaçabilir. Yani zehirlenme ihtimali de ortadan kalkar. Özellikle hastanelerde çift kanatlı yangın kapısı modellerini görmeniz mümkündür. Çünkü hastaların taşınması için büyük bir kapı gerekir. Dolayısı ile bu kapı modelleri daha çok tercih edilir.

YANGIN KAPISI FİYATLARI NEDİR ?

Yangın kapısı konusunda birçok özel firma hizmet sunuyor. Yangın kapıları fiyatları için de piyasada değişken fiyatlar ile karşılaşabiliyoruz. Fiyat almak için bizi 0212 671 66 36 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.

YANGIN KAPISI MONTAJI

Uzman ve profesyonel ekiplerimizce kurulumu sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

YANGIN KAPISI ÜRETİMİ

İstediğiniz boyutlarda ve malzeme kalitesiyle son derece güvenli yangın kapılarına erişebilirsiniz.